על עסקים

על עסקים וכסף

בעסקים כדאי שתדע שיש כללים כדאי שתהיה מצוין במה שאתה עוסק בו, כך תהיה מוביל בתחומך העסקי. דאג תמיד שהעסק יצעד קדימה ולא ידרוך במקום, שאם לא כך הוא ילך אחורה.

אם תחזיק בעסק מצוין, הלקוחות יהיו מרוצים. אף שעומדות בפניהם אפשרויות נוספות, הלקוחות יעדיפו את העסק שלך. בחר את הלקוחות שלך, את הטובים מביניהם, את אלה שמעריכים את השירות שאתה נותן ואת המוצר שלך. אלו שמפרגנים והופכים לשגרירים. השתמש בהם כדי למנף את העסק שלך. הפוך אותם לשותפים ולחברי אמת. טפח אותם והקדש להם מחשבה, שתף אותם והקדש להם זמן ותשומת לב.

אמן את צוות העובדים שלך להעניק שירות מעולה ללקוחות.

גם כאשר העסק מרוויח יפה, לעולם אל תשכח את הלקוחות שלך. שמור עליהם כדי ליהנות מהם לאורך זמן, וכדי לשמור על עסק איתן ובריא. חדש כל הזמן והפתע את הלקוחות ברעיונות חדשים. אתה יודע לעשות את זה יותר טוב מכולם, אתה כבר שם.

לאחר שתגיע להצלחה, יהיו רבים אחרים שינסו לעשות כמוך, לחקות אותך ואולי להצליח כמוך. שמור על הקסם ועל סודות העסק, שמור על היתרונות שצברת. לך תמיד צעד אחד קדימה לפני כולם, כך המתחרים ירדפו אחריך ותמיד יישארו מאחור. הלקוחות יהיו גאים להימנות בין לקוחותיך. לצוות שלך תהיה גאוות יחידה, ויחד אתך תובילו עסק מצליח ומרוויח.

היה בעל יושרה. הקפד שהמילה שלך תהיה מילת "ברזל"…

ניצול הזדמנויות זהו אחד התנאים להצלחה עסקית. איש עסקים טוב יודע לנצל הזדמנויות. כדי להגיע להזדמנויות עליך להיות במקומות הנכונים, וכדי לזהות אותן עליך להיות ערני. אחר כך אתה צריך שיהיו ברשותך הכלים לאיסוף אינפורמציה מכל גורם אפשרי, כי מידע הוא כוח.

אחרי שזיהית את ההזדמנות, עליך להיות מוכן לקטוף ולחטוף אותה. התזמון הוא גורם מכריע. השתמש באינטואיציה שלך בעניין ההחלטה על הזמן הנכון. עליך להיות דינמי, מוכן נפשית, רגשית וכלכלית, לנצל את הקשרים שלך לקדם את ענייניך, אל תתבייש. אסוף את כל הנתונים החשובים, ערוך את הבדיקות המחייבות, שאל את עצמך לגבי המוכנות, ואם הכול מתאים חטוף את ההזדמנות, אחרת מישהו אחר יעשה את זה במקומך. זה יכול לשנות את חייך.