על החיים

על החיים הצלחות וסיכונים

רוב האנשים אינם לוקחים סיכונים מהחשש להיכשל. רוב האנשים מעדיפים להימצא באזור הנוחות והביטחון. מעטים מאוד יודעים להתגבר על הפחד ולחיות אתו.

אותם אנשים יודעים שהפחד נועד לשמור עלינו ולא לשתק אותנו. הם יודעים גם ששם, באזור הלא- נוח של הסיכון, נמצאות ההזדמנויות הגדולות ביותר. שם נמצאים הרווחים בעלי התשואה הגבוהה ביותר.

הם יודעים שאין שום סיכוי להגיע להצלחות בלי ליטול סיכונים, וכי כדי ליטול סיכונים גדולים עלינו להתנסות קודם בסיכונים קטנים. ולהתאמן. רוב האנשים נמצאים רוב הזמן באזור הנוחות, אך כדי להגיע לתוצאות מעולות עלינו להיות שונים ולפעול באזורים אחרים. עלינו ללמוד לשהות בביטחון באזור המסוכן, אך קודם לכל עלינו ללמוד להתגבר על הפחד מכישלון וללמוד להתעמת אתו. לא חשוב כמה אתה נופל בחיים, אתה תמיד חייב לקום.

עץ החיים

עץ החיים

אין איש שאוהב להפסיד, אך יש כאלה שיודעים לקחת סיכונים. הם מנוסים ומתורגלים בהליכה באזורי הסיכון וההזדמנויות. הם יודעים שההצלחות הגדולות נמצאות רק שם. הם יודעים להעריך סיכונים וסיכויים ולנצל הזדמנויות. הם אינם נבהלים, הם במקום שנהנים מהריגוש. האזור הזה לא מתאים לכולם,זהו המקום לאלו שרוצים להתקדם. כאן נמצאות ההזדמנויות הגדולות ביותר. כאן נמצאים הרווחים בעלי התשואה הגבוהה ביותר. כשתלמד להיות באזור הזה ללא פחד, ההצלחות יגיעו.

אתה תלמד לחשב סיכונים וליהנות מהשהייה ומהריגושים שבדרך, ותדע לא ליפול מכישלונות קטנים אלא ללמוד לצמוח מהם, להשתפר ולהמשיך להתקדם.

אומרים שהאחרון להתייאש הוא הראשון להצליח,אל תתייאש. כאן, באזור שהגעת אליו, תמצא את החלק היפה של החיים. הרעיונות שלך יצאו אל האור ולא ייקברו. ההצלחות יהיו חלק מחיי היום-יום שלך, האושר יציף אותך והעשייה שלך תקבל תנופת פיתוח. זכור, אנחנו כאן כדי לעשות וליהנות, להתפתח ולהגשים חלומות. זאת ההזדמנות שלך ליצור משהו גדול ובעל משמעות, כמו האנשים הגדולים ששינו את העולם, כמו אלו שמזיזים דברים, ויוצרים עולם טוב יותר לכולם.

כשאתה פתוח לקבל דברים חדשים,כאשר אתה לא מגביל את הדמיון שלך ונותן לו מרחב,.הכל אפשרי והשמיים הם הגבול. ניתן לפתח יצירתיות וללמוד לקחת סיכונים. ניתן לאמץ הרגלים חיוביים לשליטה על המחשבות ולהתנהגות אסרטיבית,ניתן לחזק את הביטחון העצמי ולהגיע להצלחות .

קרא את הספר "ללכת על החיים" בהנאה ובשקט,אמץ המלצות שנראה לך שהן ראויות ,והתאמן בכל יום מחדש.